KONST / Litografier / Färglitografi 15793009
nr 1579 3009
Sven X-et Erixson
(1899-1970), Sverige
Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Signerad, numrerad 11/75, daterad -57, sydländskt bymotiv. Färglitografi, bildmått: 29x22 cm, yttermått inklusive ram: 58x45 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
800 kr
måndag 20 november 2023
kl 19:44:45
300 kr
350 kr
400 kr
450 kr
500 kr
600 kr
700 kr
20 nov
Sven X-et Erixson
Läs mer om Sven X-et Erixson